Clarence heeft Zijn Shirt (en wij niet)
27 April 2006 - 12:42
Kluun zal de laatste zijn die zegt dat hij Clarence Seedorf zo goed vindt als Clarence Seedorf zichzelf vindt.
Gisterenavond bood Ronaldinho na afloop een ontgoochelde Clarence spontaan Zijn Shirt aan, nadat Hij hem omhelsd, getroost en geknuffeld had. De beelden deden me beseffen dat Seedorf van zijn collega’s wel het respect krijgt dat hij van ons, Nederlanders, nooit heeft gekregen.
Clarence kreeg gisteren niet zijn vijfde (!) Champions League-finale, maar w
LOVE LIFE
27 April 2006 - 09:08
Zo gaat-ie heten, in het Engels. Pan MacMillan is de uitgever, maar dat wist u al.
Hieronder een fragment. LOVE LIFE komt eind 2006 uit.
This isn
27 April 2006 - 09:07
I park my Chevrolet Blazer opposite our house on Amstelveenseweg, on the edge of the Amsterdamse Bos, the city forest. I hate the Amsterdamse Bos, I hate Amstelveenseweg and I hate our house. (…) Our house is nr. 872. a typical little pre-war house, beautifully renovated by the previous owners. The fa
De 100 beste albums aller tijden
27 April 2006 - 09:00
U kunt nu meestemmen op Studio Brussel.
Kluun gaat deze week nog eens kritisch naar Darkness On The Edge Of Town, Ten, OK Computer, What’s The Story Morning Glory, Dog Man Star, Automatic For The People, de soundtrack van Trainspotting en die van Les Uns et Les Autres, New Gold Dream, A Rush OF Blood To The Head, Pet Sounds, Never Mind the Bollocks, The Wall, Remedy en alles wat ik de laatste jaren vergeten luisteren
Kangoeroe eiland
26 April 2006 - 09:26
‘Ik ben bescheiden, maar niet nederig,’ zei Ron Jans, na de frustratiepreek van de verliezend trainercoach van AZ. Jans is een man die, ware Kluun geen Ajacied, ik het zo zou gunnen om de Champions Leagueplaats weg te kapen voor de neus van alles en iedereen. Jans doet me denken aan prachtige mannen als de charismatische & bescheiden Vlaamse winnar Tom Boonen.
En aan het voormalige Cocktail Trio. Het Cocktail Trio, Kluun? Ja, het Cocktail Trio. Ouderen onder ons (ik) kennen ze nog van pareltjes als ‘Sjonge jonge jonge wat een sprongen’ en natuurlijk het onvolprezen ‘Op een kangoeroe-eiland’.
Welnu. Naar aanleiding van de dood van een van de voormalige Cocktail Trio-er Carel Alberts, vroeg een journalist een van de overgebleven mannen van het Cocktail Trio Duo of zij vroeger eigenlijk zo goed waren.
‘Nee, niet goed. Maar wel heel populair,’ antwoordde de man droog. Een acht op de schaal van Ron Jans.
Hier een fragment uit De Weduwnaar (9 mei!) . M
Voetbalhumor
25 April 2006 - 09:24
Een seizoen Twee seizoenen lang was het om te huilen, maar na de 3-0 en 2-4 op Feyenoord in het onvolprezen play-off systeem, is volgens goed Amsterdams gebruik, de sing when you’re winning-branie weer helemaal terug.
Dirk Kuyt maakte 2-4 en het Ajax vak antwoordde: ‘Ze zijn er bijna, maar nog niet helemaal.’ Huize Kluun kon er hartelijk om lachen.
Ik ben twee dus ik zeg…
25 April 2006 - 08:59
Onze jongste dochter is nu twee en een paar maanden. Dan weten andere ouders genoeg. Nee. Neeheee. Ik wil niet. Ik w
Noorwegen
24 April 2006 - 09:43
Noorwegen is het negende land waaraan de rechten van KEVBDD zijn verkocht. De uitgeverij heet Cappelens.