Twitter laadt...

KLUUN
De ontdekking van de liefde

31 October 2005 - 09:14

Vorige week verklaarde Freek de Jonge zich officieel tot ambassadeur van de liefde. Misschien is het wel aan kunstenaars om de liefde te prediken, vond Freek. Misschien heeft Freek wel gelijk, schreef Ronald Giphart in zijn column in het AD als reactie.

Dat stemde mij vrolijk.

Ik verbaas me al jaren over het feit dat de opiniemakers in ons land zwelgen in cynisme en zich lijken te schamen voor de liefde. In praatprogramma

doorsturen reageren
Waarom mannen naar de hoeren gaan (Slot)

28 October 2005 - 10:18

MISVERSTAND 5.

doorsturen reageren
Waarom mannen naar de hoeren gaan (deel II)

27 October 2005 - 09:45

MISVERSTAND 3.

doorsturen reageren
Snapt u wat mannen beweegt om naar de hoeren te gaan? (Deel I)

26 October 2005 - 10:29

Ik wel en dat ga ik u in dit feuilleton in drie delen proberen uit te leggen. Een schriftelijke cursus hoerenlopen voor vrouwen, waarin ik zal pogen enkele hardnekkige misverstanden over mannen & hoeren uit de wereld te helpen.   

MISVERSTAND 1.

doorsturen reageren
I Have A Dream

25 October 2005 - 09:20

Rosa Parks is gisteren overleden. Ze werd 92 jaar.

doorsturen reageren
Borstkankermaand

25 October 2005 - 09:15

Dr. Ingeborg Mares Engelberts is chirurg. Ze opereert vrouwen met borstkanker en maakte met Borstbeelden een prachtig boek voor vrouwen die voor de keuze staan: je borst of je leven. ’Het boek wil aan de hand van portretten laten zien dat deze vrouwen, ondanks dat ze stuk voor stuk behandeld zijn voor borstkanker en allemaal meer of minder hebben moeten afstaan van hun vrouw-zijn, zich vrouw voelen en midden in het leven staan.’ De fotografie is van Sjaak van Beek en het boek is uitgegeven via Pink Ribbon en de Borstkankervereniging Nederland.

(Lees hier een fragment uit KEVBDD, waarin Carmen haar ex-borst ontdekt.)

doorsturen reageren
Weet u waarom mannen naar de hoeren gaan?

25 October 2005 - 09:10

Vanaf morgen (woensdag) een belanghebbend essay in drie delen over dit verheffende onderwerp.

doorsturen reageren
Mannenhumor

24 October 2005 - 16:18

doorsturen reageren
Ierse humor

24 October 2005 - 16:15

Reclame zoals reclame bedoeld is

doorsturen reageren
‘Erger dan de tsunami’

24 October 2005 - 10:16

“Volgens de VN is de situatie in Pakistan erger dan de humanitaire ramp na de tsunami in Zuid-oost Azi

doorsturen reageren
Archief
Zoeken

 
website statistieken
free counter